A R T I S T S

MANAGEMENT

Sofian Medjmedj

Mladý český popový zpěvák s přesahem do r`n`b. Svou hudební kariéru odstartoval ve studiích Abbbey Road, kde natočil singl s Benem Cristovao jako vítěz výzvy Vodafone #JETOVTOBĚ. A skutečně v něm něco je!

Sofian se pro hudební podia doslova narodil. V soukromí skromný kluk to totiž na podiu dokáže pěkně nakopnout a díky svému feelingu, živelné jiskře a strhující energii, si okamžitě získá přízeň publika.

Sofiana zastupujeme ve spolupráci s Blacksplash Music.

BOOKING

United Flavour

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, téměř 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy a další.

Debbi

Debbi platí za jednu z nejtalentovanějších mladých zpěvaček na české scéně. V sedmnácti letech o sobě dala vědět hitem Touch The Sun, za který obdržela cenu Anděl. Kromě dvou vlastních řadových desek natočila i dva společné hity s rapperem Lipem, první z nich, nazvaný Ležím v tvé blízkosti, dosáhl na YouTube přes 11 milionů zhlédnutí. V květnu 2017 vydala Debbi dlouho očekávané a kritikou ceněné album Break.

Debbi zastupujeme ve spolupráci se Singlton Music. 

Honza Křížek

Známý zpěvák, multiinstrumentalista, hudební skladatel a moderátor. Jeho hudební kariéra je spojována především s kapelami Blue Effect, Walk Choc Ice, a Kollerband. V roce 2017 se vydal na sólovou dráhu. V březnu roku 2018 získal ocenění Objev roku v anketě ŽEBŘÍK MUSIC AWARDS. 

DOMI

Mladá nadějná zpěvačka Dominika Hašková (dcera nejslavnějšího brankáře) si buduje vlastní uměleckou kariéru na českém i britském hudebním trhu. Ukončila studia hudby ve Velké Británii, kde založila také kapelu DOMI s mezinárodním obsazením. DOMI je hudebně vyzrálé, energické a na české scéně velmi netradiční autorské hudební uskupení. 

CANN

R&B zpěvák, moderátor TV Óčko a Radia Černá Hora. Jeho tvorba čerpá především z osobního života a příběhu lidí. Zájem posluchačů má na internetu raketový vzestup. První klip Pro jednu na FB atakuje hranici 4 milionů views a na aplikaci TikTok patří mezi nejsdílenější české skladby.

Boris Carloff

Přední český producent, skladatel, zpěvák a studiový inženýr, jehož hudba osciluje mezi elektronikou, rockem, soulem či jazzem. Za svou tvorbu byl oceněn prestižními Cenami Anděl a Apollo.


UCee

Výborný zpěvák s egyptsko-tuniskými kořeny, který se narodil v Německu, ale má hluboké spojení i s Prahou. UCeeho hudební láskou je soul, R´n´B a rap, reggae a dancehall. Spolupracoval s mnoha projekty, vystupoval s vlastní kapelou Royal Family a v Čechách pak mj. s United Flavour. Je členem stále populárnějšího německého seskupení Mortal Kombat Sound, kde funguje jako zkušený MC. Za sebou má roky intenzivního koncertování kromě Německa a střední Evropy i na Jamajce, v Anglii, Thajsku, Egyptě, Španělsku a Portugalsku. V roce 2019 vydal svoje druhé řadové album "Bridges".

Deaf Heart

Tenhle gang kolem Thomase Lichtaga, který se po rozpadu Airfare vrací na scénu v doprovodu členů skupiny zpěvačky Lenny, Ewy Farne, A Banquet a Rituálů, má všechno potřebný - americkej stajl, ekvádorskej fuck off a ostrej nadhled ze sta věží svýho residentního města. Přináší renesanci rock'n'rollu, po které česká scéna už dlouho prahne. Tvorba Deaf Heart neskrývá oblibu rockového cynismu a arogance v hávu drzých kytarových riffů. Rocková aristokracie právě dozívala!