A R T I S T S

MANAGEMENT & BOOKING

Sofian Medjmedj

Vycházející star českého popu, s přesahem do r`n`b a rapu.

Sofian se objevil na největších českých festivalech, vyprodal několik svých klubových koncertů a předskakoval na turné kapely Chinaski, ATMO Music a hostoval po boku Jakuba Děkana.

Jeho videoklipy na YouTube mají přes 5 mil. zhlédnutí. V roce 2021 vydal debutovou desku "19". Jednotlivé skladby z alba se postupně objevily v trendech na YouTube, singl Zpověď bodoval v hitparádě Evropy 2 - Music chart, kde získal zlatý hattrick.

Sofian má za sebou úspěšné spolupráce s Adamem Mišíkem (singl Ty se díváš  - 920 000 zhlédnutí na YouTube), s ATMO Music (Dokud nás smrt nerozdělí a Ty a já - oba klipy mají 2 mil. zhlédnutí) a s rapperem Reginaldem vydal Easy Easy (1 mil. zhlédnutí na YT) a Nic neříkám - jednu z nejstreamovanějších skladeb na Spotify.

Sofiana zastupujeme ve spolupráci s Blacksplash Music.

Deaf Heart

Kytarová hudba může být stále ještě vzrušující. Deaf Heart se rozhodli oprášit to nejlepší z rock'n'rollu a podávat ho s moderním přístupem, pořádnou dávkou cynismu a živelnou koncertní show. V čele kapely stojí Thomas Lichtag (dříve Airfare). Singl Blood, nasadila Evropa 2, kde zároveň bodoval v music chart. Za debutové album Soft Heart Attack byla kapela nominována jako Objev roku v hudebních cenách Anděl a Žebřík. 

BOOKING

United Flavour

United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, téměř 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy a další.

AIKO

Zasněné tóny, neony, energické vystoupení a ojedinělá atmosféra. To je Aiko. Narozená v Moskvě, vyrůstající v Čechách a v současné době působící v Londýně, Aiko je zajímavou směsí kultur a vlivů. V roce 2018 vydala své debutové, eponymní EP "AIKO". V roce
2020 vydává své první album s názvem "Expiration date". Úspěšné singly"Power" a "Daughter of the Sun"ji přinesly spolupráci se Spotify, kdy se v projektu Equal stala první tváří za CZ/SK a při té příležitosti se objevila Times Square Billboardu.